• Regisztráció a február 26-i és március 5-i leendő első osztályos tanítókkal való beszélgetésre
  • Bővebb információt ITT olvashat.

A DANONE csapata 2015. március 5-én iskolánkban járt. A tanulók játékos, ismeretterjesztő óra keretében az egészséges táplálkozással és életmóddal kapcsolatban hallhattak fontos információkat, interaktív formában. Az interaktív órához kapcsolódott az Egészségsátor, mely játékosan, a tudomány szemszögéből megközelítve mutatta be az egészséges életmódot. Többek között a mágneses táplálkozási piramison a gyerekek megkereshették az egyes élelmiszertípusok helyét, az interaktív kvízjátékban érdekes kérdéseket-válaszokat találtak szervezetünk felépítésével, immunrendszerünkkel és a táplálkozással kapcsolatban, egy játékos kisfilm pedig bemutatta a táplálék útját az emberi testben.

A többi kép ITT tekinthető meg.