• 2021.03.08-tól 2021.04.07-ig az iskola digitális oktatási rendre tér át. A digitális átállásról szóló miniszteri levél ITT, az EMMI határozata pedig ITT olvasható.
  • A Boldog Iskolásévekért Alapítvány szívesen fogadja a szülők, hozzátartozók évközi befizetéseit,1%-os támogatását. Részletes tájékoztatót ITT olvashat.

Tavaszvárás a Dobsuliban, avagy mi már bezöldültünk, hogy minden kizöldüljön. Március 5-én ÖKO-napot tartottunk iskolánkban. Nyitó programban a tornateremben gyűltünk össze, hogy egy nagy élőképet hozzunk létre. Projekt napunk során több osztály a szabadba terveztek különböző programot. Voltak azonban olyanok, akik a termükben ültettek virágot vagy készítettek kupakból ÖKO fát. Programjainkkal a környezetvédelem fontosságára, a környezettudatos életvezetésre hívtuk fel a figyelmet.