JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost
  • Aktuális információk szülőknek ITT olvasható.
  • A tanulói tájékoztató ITT érhető el.
  • K30
  • Dobsuli
  • Tisztelt Szülő/Törvényes képviselő! Az általános iskolai beiratkozásról szóló tájékoztatót ITT olvashatja el.
  • Fontos információkat a 2020/2021-es tanév iskolai beiratkozásról ITT olvasható. A tankötelessé váló gyermekek iskolai beíratásáról a felhívás ITT olvasható. A VII. kerületi iskolák körzethatárait ITT nézheti meg.
  • A felvételt nyert 9. évfolyamos tanulók listája.
  • Tisztelt Szülők, Kedves Gyerekek! Az év végi ütemterv ITT olvasható.
  • Kedves Szülők! A nyári tábor, valamint a szeptemberi iskola étkezés befizetésére vonatkozó információk ITT olvashatók, az átutalási nyilatkozat ITT érhető el, a nagycsaládos kedvezményre vonatkozó nyilatkozat ITT érhető el
  • Tisztelt Szülők! A Boldog Iskolásévekért Alapítvány szívesen fogadja a SZJA 1%-át. További információt ITT olvashat.