JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost
  • K30
  • Dobsuli
  • Részletes információt a téli szünetről ITT olvashat.
  • A képre vagy IDE kattintva a KAFFEE projekt tájékoztatóját és a használat leírását olvashatja, mellyel lehetőség nyílik a köznevelési eljárások elektronikus, távoli ügyintézésére.
  • Kedves Nagycsoportos Óvodások!

    Szeretettel hívunk és várunk benneteket és szüleiteket iskolánkba játékos, iskolaelőkészítő foglalkozásainkra. >>>

  • Nyílt napok a leendő kilencedik osztályosoknak és szüleiknek. További információt IDE kattintva olvashat.


   

Fogadó órák 2019/2020. 1. félév

Név

Nap

Időpont

Helyszín

Tanítók /Tanárok

Tillinger Péter – igazgató

bejelentkezés alapján 061-3226833; 061-3227694

Balog Attila – igazgatóhelyettes

bejelentkezés alapján

06-13226833

 

Berki Erzsébet iskolai szociális segítő munkatárs

kedd

 bejelentkezés alapján

a 061-3226833-as vagy

a 0630-5725489-es telefonszámon

tanári előtt

Biroscsuk Judit

hétfő

11.30- 12.15

(vagy megbeszélés szerint)

tanári előtt

Budai Edit Rózsa

csütörtök

11 45.12 30

tanári előtt

Dobay Zoltán

kedd

11:40-12:00

tanári előtt

Dudás Ildikó

péntek

11.45-12.30

tanári előtt

Dudás Rita

péntek

10:50 - 11:35

tanári előtt

Fóris Katalin

kedd

13.45-14.30

tanári előtt

Fűrészné Igari Ilona

hétfő

14:30-15:15

tanári előtt

Gbúr Tímea

kedd

12:40-13:25

tanári előtt

Gömöry Zoltánné

kedd

9:00 - 9:45

tanári előtt

Gősi Andrea

hétfő

9:55-10:40

informatika terem

Granát Ágnes

csütörtök

11.45-12.30

tanári előtt

Grecsnik Györgyi

csütörtök

16.00-16.45

tanári előtt

Harangozó Hajnalka

hétfő

12.40-13.25

tanári előtt

Hoffer Hortenzia Enikő

hétfő

11.45-12.30

tanári előtt

Hollósyné Várszegi Zsuzsanna

péntek

11:45-12:30

tanári előtt

Ms. Jill

csütörtök

10:50-11:35

tanári előtt

Joey de Guzman

csütörtök

12:40-13:25

tanári elött

Karikó Zoltán

szerda

9:55-10:40

tornaterem iroda

Kolozsi László

kedd

9.55-10.40

tanári előtt

Kovács Andrásné

hétfő

10.50-11.35

tanári előtt

Lőrincz Anikó

hétfő

12:40-13:25

fsz./3.

Ludányi Eszter

szerda

10.50-11.35

tanári előtt

Mészárosné Tatai Beatrix

péntek

11.45-12.30

tanári előtt

Mikesné Fodor Ibolya

hétfő

10.50-11.35

tanári előtt

Murgulyné Lakatos Melinda

hétfő

10.50-11.35

tanári előtt

Nagy Anna

hétfő

11:40-12:30

tanári előtt

Nagyné Stramszky Katalin

kedd

12:40-13:25

tanári előtt

Petróné Petrovánszki Anita

péntek

11:40-12:35

tanári előtt

Plesz Barbara pszichológus

 

kedd vagy csütörtök délután

megbeszélés szerint (Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.)

III/2. fejlesztő terem

Prinz Dorottya

csütörtök

16.00-16.45

tanári előtt

Ráczné Balassa Ildikó

hétfő

11:45-12:30

tanári előtt

Rédei Katalin

kedd

12:40-13:25

tanári előtt

Rizik Attila

kedd

14:30-15:30

tanári előtt

Sárkány Andrea

szerda

11.45-12.30

tanári előtt

Sike Csilla

szerda

10.40-11.35

tanári előtt

Simon Magdolna gyógytestnevelő

kedd

12:40-13:25

tanári előtt

Szebeni Ágnes

kedd

9.55-10.40

tanári előtt

Szűcs Zsófia iskolai védőnő

péntek

8.00-10.00

III. emelet, orvosi szoba

Tomcsik Éva gyógyped., fejlesztőped.

hétfő

7:30-8:00

III/2. fejlesztő terem

Tóth Annamária

szerda

16.00-16.45

tanári előtt

Zselenkó Ágnes

kedd

13.45-14.30

tanári előtt

 

 

 

 


 CSENGETÉSI REND
  

 1. óra    8.00 -   8.45

2. óra    9.00 -   9.45

3. óra    9.55 - 10.40

4. óra  10.50 - 11.35

5. óra  11.45 - 12.30

6. óra  12.40 - 13.25

7. óra  13.45 - 14.30

8. óra  14.30 - 15.15

9. óra  15.15 - 16.00