• A felvételi rangsor ITT tekinthető meg.
  • A Boldog Iskolásévekért Alapítvány szívesen fogadja a szülők, hozzátartozók évközi befizetéseit,1%-os támogatását. Részletes tájékoztatót ITT olvashat.
  • Tisztelt Szülők! A 2021/2022. tanévre vonatkozó általános iskolai beiratkozásról, részletes információt ITT olvashat.
  • 2021.03.08-tól 2021.04.19-ig az iskola digitális oktatási rendre tér át. A digitális átállásról szóló miniszteri levél ITT, az EMMI határozata pedig ITT olvasható.

Kedves Szülők!

A kialakult helyzet a gyermekétkeztetést is érinti, ezért tájékoztatjuk Önöket, hogy 2021. március 8. napjától a gyermekek étkezése automatikusan lemondásra került! 2021. március 8-ra kizárólag azon gyerekek számára került megrendelésre az étel, akiknek szülője azt március 5-én kérelmezte.

A gyermekétkeztetést a tantermen kívüli, digitális oktatás elrendelését megelőző változatlan térítési díjak mellett tudjuk biztosítani akár ügyeletet igényelnek gyermekük számára, akár az előre csomagolt étel elvitelét kérik.

Kérjük a Tisztelt Szülőket, hogy amennyiben igénylik  gyermekük számára a gyermekfelügyeletet vagy a csomagolt étel elvitelét úgy szíveskedjenek igényüket jelezni e-mail-ben annál az intézménynél, ahol a gyermek iskolai jogviszonnyal rendelkezik, legkésőbb az igénybevételt megelőző nap 8.30-ig, annak érdekében, hogy a következő munkanapra az ételt meg tudjuk rendelni.

Kérjük közölni a gyermek nevét, osztályát, hogy mely napokra kérik az ügyeletet vagy az étel elvitelét.  A jelzést a térítési díj fizetése nélkül étkező gyermek esetében is kérjük!  Amennyiben a megjelölt határidőre étkezés megrendelése nem érkezik, akkor nem tudjuk a szolgáltatónál megrendelni és biztosítani a gyermek étkezését akár az elvitelt, akár ügyeletben történő igénybevételt szeretnének!

A megrendelt, előre csomagolt étel átvételére munkanapokon 11 és 13 óra között van lehetőség abban az intézményben, ahol gyermekük iskolai jogviszonnyal rendelkezik.

Budapest, 2021. március 08.

Budapest Főváros VII. kerület, Erzsébetváros Önkormányzata

Kedves Szülők!

Tájékoztatjuk önöket, hogy a térítési díjak beszedésének nyitvatartási ideje 2021. március 1-jétől módosul, péntekenként nem lesz ügyfélfogadás.

Az ebédbefizetést átutalással vagy személyesen intézhetik. Személyesen az Akácfa u. 61-ben fizethetik be.

2021. március 1-jétől az ügyfélfogadási rend:

HÉTFŐ:            7:30 -16:00

KEDD:            7:30 -14:00