JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost
  • K30
  • Dobsuli
  • Tisztelt Szülők! Tájékoztatjuk Önöket az elkövetkező időszak munkanapjairól, tanítási szüneteiről és az őszi szünetről. Bővebb információ ITT olvasható.
  • Halloween a Dobsuliban október 26-án, péntek délelőtt.
  • Erzsébetváros Önkormányzatának Művelődési, Kulturális és Szociális Bizottsága pályázatot hirdetett meg a sajátos nevelési igényű gyermeket nevelő családok támogatására. Bővebb információt IDE kattintva olvashat. A pályázati adatlapok ITT érhetők el.
  • Erzsébetváros Önkormányzatának Művelődési, Kulturális és Szociális Bizottsága pályázatot hirdetett meg a nagycsaládosok és egyszülős családok üdülésének támogatására. Bővebb információt IDE kattintva olvashat. A pályázati adatlapok ITT érhetők el.
  • Szeretettel várjuk Önöket programsorozatunkra. Bővebb információt ITT olvashat.


A British Council..

A British Council az Egyesült Királyság nemzetközi oktatási és kulturális szervezete. A világ 110 országában szervez brit kulturális és oktatási programokat, angol nyelvi továbbképzéseket és tanfolyamokat. Évente több millió nyelvtanuló tesz nálunk nemzetközileg elfogadott  IELTS és Cambridge nyelvvizsgát. 

2014-ben a British Council Magyarországon elindította „Kiválóság az angol nyelv oktatásában” partneriskola programját, melyben 2014 decemberéig 11 iskola vesz részt. A program célja az angol nyelv tanításával és tanulásával kapcsolatos szakmai fejlődés támogatása az iskolákban. 

A program keretében a Dobsuliban az alábbi tevékenységeket valósítjuk meg 2014 decemberéig:

 

-  Angol nyelvvel/ brit kultúrával kapcsolatos eseményt szervezünk.

 - Két nyelvtanárunk részt vesz a British Council valamely tanártovábbképző programján.

 - A British Council tájékoztatót tart szülőknek/diákoknak nyelvvizsgákkal, továbbtanulási    lehetőségekkel, szülők nyelvtanulásban való részvételével kapcsolatban. 

A program során a British Council az alábbi lehetőségeket biztosítja iskolánknak:

 - Kedvezményes szintfelmérés és angol nyelvtanulási lehetőség diákjainknak. 

 - IELTS és Cambridge próbavizsgák diákjainknak.

 - Módszertani továbbképzések angol nyelvtanárainknak.

 - Iskolai angol versenyekhez szakmai támogatás és nyeremények.

A British Council számos ingyenes honlappal és mobil-applikációval segíti az önálló nyelvtanulók nyelvgyakorlását. 

Keresés