• A felvételi rangsor ITT tekinthető meg.
  • A Boldog Iskolásévekért Alapítvány szívesen fogadja a szülők, hozzátartozók évközi befizetéseit,1%-os támogatását. Részletes tájékoztatót ITT olvashat.
  • Tisztelt Szülők! A 2021/2022. tanévre vonatkozó általános iskolai beiratkozásról, részletes információt ITT olvashat.
  • 2021.03.08-tól 2021.04.19-ig az iskola digitális oktatási rendre tér át. A digitális átállásról szóló miniszteri levél ITT, az EMMI határozata pedig ITT olvasható.

Tisztelt Szülő/Törvényes képviselő! Az általános iskolai beiratkozásról szóló tájékoztatót ITT olvashatja el.

Fontos információkat a 2020/2021-es tanév általános iskolai beiratkozásról ITT olvahat

A tankötelessé váló gyermekek iskolai beíratásáról a felhívás ITT olvasható.

A VII. kerületi iskolák körzethatárait  ITT nézheti meg.