• A felvételi rangsor ITT tekinthető meg.
  • A Boldog Iskolásévekért Alapítvány szívesen fogadja a szülők, hozzátartozók évközi befizetéseit,1%-os támogatását. Részletes tájékoztatót ITT olvashat.
  • Tisztelt Szülők! A 2021/2022. tanévre vonatkozó általános iskolai beiratkozásról, részletes információt ITT olvashat.
  • 2021.03.08-tól 2021.04.19-ig az iskola digitális oktatási rendre tér át. A digitális átállásról szóló miniszteri levél ITT, az EMMI határozata pedig ITT olvasható.

TANÉVKEZDÉS

A 2019/2020-as tanév első tanítási napja szeptember 2. 8.00 óra. Érkezni 7.45-re kell.

Az 1. napon 8.00-11.40-ig lesz tanítás, utána napközit biztosítunk. A tanévnyitó ünnepély az 1. tanítási napon lesz. Megjelenés ünnepélyes öltözékben (fehér felső, sötét alsó).

TANKÖNYVEK

A 2019/2020-as tanévben az 1-2. évfolyamosok a tankönyveket térítésmentesen kapják, dolgozhatnak benne, nem is kell visszaadniuk. A rendelet szerint az 1-2. osztályosok évente új tankönyvet kapnak.

A 3-9. évfolyamosok is térítésmentesen kapják a tankönyveket, ezek a könyvtár tulajdonát képezik, tartós tankönyvnek számítanak, azaz a diákok felelősséggel tartoznak értük, és tanév végén jó állapotban vissza kell adniuk.

A tankönyvek osztása az osztályok számára kijelölt időpontokban zajlik majd iskolaidő alatt szeptember első napjaiban. A 10-12.-esek számára a térítési díjakat az osztályfőnökök közlik.