• A felvételi rangsor ITT tekinthető meg.
  • A Boldog Iskolásévekért Alapítvány szívesen fogadja a szülők, hozzátartozók évközi befizetéseit,1%-os támogatását. Részletes tájékoztatót ITT olvashat.
  • Tisztelt Szülők! A 2021/2022. tanévre vonatkozó általános iskolai beiratkozásról, részletes információt ITT olvashat.
  • 2021.03.08-tól 2021.04.19-ig az iskola digitális oktatási rendre tér át. A digitális átállásról szóló miniszteri levél ITT, az EMMI határozata pedig ITT olvasható.

A BRFK VII. kerületi Rendőrkapitánysága rajpályázatot hirdetett a „A nyár veszélyei” témakörben. 1-4. évfolyamos tanulók részére. Iskolánk benevezett a pályázatra. Szép számmal értek el helyezéseket a gyerekek a 3.m és a 3.k osztályból. Köszönjük Dudás Ildikó néninek és Fóris Kati néninek a felkészítő munkát! Az eredményhirdetésre 2019. május 3-án került sor a BRFK VII. kerületi Rendőrkapitányság épületében, ahol a rajzok kiállításra is kerültek. Gratulálunk a nyerteseknek!

Krupa Judit, Lakatos Ági, Szabó Dorina: III. helyezés
Ibolya Zorka, Szarka Ráchel, Máté Milán: II. helyezés
András Míra, Csókási Melinda, Kricsfalussy-Kovács Gréta: I. helyezés

A többi kép ITT tekinthető meg.