• A felvételi rangsor ITT tekinthető meg.
  • A Boldog Iskolásévekért Alapítvány szívesen fogadja a szülők, hozzátartozók évközi befizetéseit,1%-os támogatását. Részletes tájékoztatót ITT olvashat.
  • Tisztelt Szülők! A 2021/2022. tanévre vonatkozó általános iskolai beiratkozásról, részletes információt ITT olvashat.
  • 2021.03.08-tól 2021.04.19-ig az iskola digitális oktatási rendre tér át. A digitális átállásról szóló miniszteri levél ITT, az EMMI határozata pedig ITT olvasható.

Május 10-én a DÖK multikulturális délelőttöt szervezett. Korábban a DÖK- képviselők sorsolás útján húzták ki azoknak az országoknak a neveit, amiből aztán fel kellett készülniük az osztályaiknak. Így 17 országgal ismerkedhettünk meg (Svédország 1.k, Magyarország 1.m, Spanyolország 2.k, Japán 2.m, USA 3.k, Mexikó 3.m, Németország 4.k, India 4.m, Kína 5.k, Franciaország 5.m, Olaszország 6.k, Törökország 6.d, Brazília 6.m, Ausztrália 7.k, Egyiptom 7.d, Görögország 8.k, Nagy-Británia 8.m ) Az osztályok hangulatos dekorációja révén nagyon gyorsan rá lehetett hangolódni az adott ország kultúrájára. Ezt a zenék, ételek kínálata csak erősítette. Miközben folyt az országok bemutatkozása az osztályokban, addig a tornatemben a nemzetek képviselői mérhették össze ügyességüket az olimpián. Egy nagyon fantasztikus délelőttöt tölthettünk el ezen a napon. Pár óra alatt bejárhattuk a világot és ízelítőt kaphattunk belőle. Köszönjük a szervezőknek, a szülőknek, a gyerekeknek és a kollégáknak, hogy ezt a fantasztikus programot létrehozták!

A többi kép ITT tekinthető meg.