• A felvételi rangsor ITT tekinthető meg.
  • A Boldog Iskolásévekért Alapítvány szívesen fogadja a szülők, hozzátartozók évközi befizetéseit,1%-os támogatását. Részletes tájékoztatót ITT olvashat.
  • Tisztelt Szülők! A 2021/2022. tanévre vonatkozó általános iskolai beiratkozásról, részletes információt ITT olvashat.
  • 2021.03.08-tól 2021.04.19-ig az iskola digitális oktatási rendre tér át. A digitális átállásról szóló miniszteri levél ITT, az EMMI határozata pedig ITT olvasható.

2019. május 20-án Lui Yu Qing Sanghai Pudong kerületének polgármestere és 6 fős kísérete látogatott el iskolánkba. A vendégeket Tillinger Péter iskolánk igazgatója és Balog Attila ig.helyettes fogadta. Városunkat iskolánkban tanuló külföldi diákok mutatták be. Az ismertető tolmácsolásában egyik kínai diákunk segédkezett. A kölcsönös bemutatkozás után a vendégek megtekintették iskolánkat. Ezt követően szóba került egy lehetséges kapcsolattartás intézményünk és a sanghai-i polgármester között.

A többi kép ITT tekinthető meg.