• A felvételi rangsor ITT tekinthető meg.
  • A Boldog Iskolásévekért Alapítvány szívesen fogadja a szülők, hozzátartozók évközi befizetéseit,1%-os támogatását. Részletes tájékoztatót ITT olvashat.
  • Tisztelt Szülők! A 2021/2022. tanévre vonatkozó általános iskolai beiratkozásról, részletes információt ITT olvashat.
  • 2021.03.08-tól 2021.04.19-ig az iskola digitális oktatási rendre tér át. A digitális átállásról szóló miniszteri levél ITT, az EMMI határozata pedig ITT olvasható.

Május 23-án az erzsébetvárosi önkormányzat szervezésében iskolánk első és második évfolyama a Lacházi Lovas Klub Egyesület „Lovas nap” szabadidős programján vett részt. A gyerekek megismerkedtek a lovardával, bemutatták nekik az állatokat és az eszközöket, valamint lovarda napi teendőit is ismertették a lovarda dolgozói. Képzett lovak és lovasedzők közreműködésével lovagolhattak a gyerekek. A lovaskocsikázás pedig igazi kuriózum volt számukra.

A többi kép ITT tekinthető meg.