• A felvételi rangsor ITT tekinthető meg.
  • A Boldog Iskolásévekért Alapítvány szívesen fogadja a szülők, hozzátartozók évközi befizetéseit,1%-os támogatását. Részletes tájékoztatót ITT olvashat.
  • Tisztelt Szülők! A 2021/2022. tanévre vonatkozó általános iskolai beiratkozásról, részletes információt ITT olvashat.
  • 2021.03.08-tól 2021.04.19-ig az iskola digitális oktatási rendre tér át. A digitális átállásról szóló miniszteri levél ITT, az EMMI határozata pedig ITT olvasható.

Az utolsó tanítási héten kirándulni mentek az osztályok. Voltak, akik erdei iskolában töltötték el a 3 napot voltak, akik Budapesttel és a környező vidékekkel ismerkedtek.

Az 1.m a 2.m és a 2.k osztály Képeit ITT tekinthetik meg.

Az 1.k kirándulásáról a képeket ITT tekinthetik meg.

A 3.m kirándulásáról a képeket ITT tekinthetik meg.

A 4.m kirándulásáról a képeket ITT tekinthetik meg.

A 6.k kirándulásáról a képeket ITT tekinthetik meg.

A 7.d kirándulásáról a képeket ITT tekinthetik meg.

A 7.k kirándulásáról a képeket ITT tekinthetik meg.

A 4.k kirándulásáról a képeket ITT tekinthetik meg.