• A felvételi rangsor ITT tekinthető meg.
  • A Boldog Iskolásévekért Alapítvány szívesen fogadja a szülők, hozzátartozók évközi befizetéseit,1%-os támogatását. Részletes tájékoztatót ITT olvashat.
  • Tisztelt Szülők! A 2021/2022. tanévre vonatkozó általános iskolai beiratkozásról, részletes információt ITT olvashat.
  • 2021.03.08-tól 2021.04.19-ig az iskola digitális oktatási rendre tér át. A digitális átállásról szóló miniszteri levél ITT, az EMMI határozata pedig ITT olvasható.

Az elmúlt két hónapban a 3-8. osztályos gyerekek kipróbálhatták a légópincében berendezett szabadulószobát. Köszönjük a rengeteg segítséget Vass Szilviának!
Akik szívesen próbára tennék magukat újra, látogassanak el a Logiqrooms szobáiba is!

/Prinz Dorka és Ajtay Dóri/

A többi kép ITT tekinthető meg.