• A felvételi rangsor ITT tekinthető meg.
  • A Boldog Iskolásévekért Alapítvány szívesen fogadja a szülők, hozzátartozók évközi befizetéseit,1%-os támogatását. Részletes tájékoztatót ITT olvashat.
  • Tisztelt Szülők! A 2021/2022. tanévre vonatkozó általános iskolai beiratkozásról, részletes információt ITT olvashat.
  • 2021.03.08-tól 2021.04.19-ig az iskola digitális oktatási rendre tér át. A digitális átállásról szóló miniszteri levél ITT, az EMMI határozata pedig ITT olvasható.

Az iskolás évekhez nemcsak a tanulás kapcsolódik, hanem a nagy bulik és a közös bolondozások is. A 8.k osztály június 13-án bolondos ruhában, a Ballag már a vén diákot énekelve búcsúztak el egymástól és az iskolától.

A többi kép ITT tekinthető meg.