• A felvételi rangsor ITT tekinthető meg.
  • A Boldog Iskolásévekért Alapítvány szívesen fogadja a szülők, hozzátartozók évközi befizetéseit,1%-os támogatását. Részletes tájékoztatót ITT olvashat.
  • Tisztelt Szülők! A 2021/2022. tanévre vonatkozó általános iskolai beiratkozásról, részletes információt ITT olvashat.
  • 2021.03.08-tól 2021.04.19-ig az iskola digitális oktatási rendre tér át. A digitális átállásról szóló miniszteri levél ITT, az EMMI határozata pedig ITT olvasható.

Az Oktatási Hivatal az idei tanévben szervezett hatodszor a két tanítási nyelvű iskolákban célnyelvi mérést a 6. és 8. évfolyamon.  Csakúgy, mint a szokásos OKÉV kompetenciamérések alkalmával, itt is központi feladatlapot oldottak meg a gyerekek. A dolgozatnak három része volt: Listening (hallás utáni értés), Reading (olvasás utáni értés) és Writing (íráskészség), egyenként két-két feladattal. Háromszor 30 perc állt rendelkezésre szünetekkel, az elérhető pontszám pedig 60 volt. IDE kattintva megtekinthetik az eredményeket.