• A felvételi rangsor ITT tekinthető meg.
  • A Boldog Iskolásévekért Alapítvány szívesen fogadja a szülők, hozzátartozók évközi befizetéseit,1%-os támogatását. Részletes tájékoztatót ITT olvashat.
  • Tisztelt Szülők! A 2021/2022. tanévre vonatkozó általános iskolai beiratkozásról, részletes információt ITT olvashat.
  • 2021.03.08-tól 2021.04.19-ig az iskola digitális oktatási rendre tér át. A digitális átállásról szóló miniszteri levél ITT, az EMMI határozata pedig ITT olvasható.

Az Erzsébetvárosi Kábítószerügyi Egyeztető Fórum (KEF) és az Egészségfejlesztési Pont szervezésében meghirdetett "Függők és függetlenek" pályázaton iskolán 7.d osztályának etikát tanuló csoportja indult. Rajztanáruk valamint az iskolai védőnő is irányították őket a témafeldolgozásban. Fotót készítettek, alkotásukkal megnyerték a pályázatot. Gratulálunk a tanulóknak!

/Grecsnik Györgyi/