• A felvételi rangsor ITT tekinthető meg.
  • A Boldog Iskolásévekért Alapítvány szívesen fogadja a szülők, hozzátartozók évközi befizetéseit,1%-os támogatását. Részletes tájékoztatót ITT olvashat.
  • Tisztelt Szülők! A 2021/2022. tanévre vonatkozó általános iskolai beiratkozásról, részletes információt ITT olvashat.
  • 2021.03.08-tól 2021.04.19-ig az iskola digitális oktatási rendre tér át. A digitális átállásról szóló miniszteri levél ITT, az EMMI határozata pedig ITT olvasható.

Az 5.m osztály szeptember 28-án a Természettudományi Múzeumban járt. Mivel történelemből az őskort tanuljuk, elsősorban az ősember életével kapcsolatos információkra voltunk kíváncsiak. Megismertük az ősember életmódját, eszközeit, ruházatát. Jegyzeteket készítettünk, ez alapján történelem órán beszámoltunk Ági néninek. Ezt a múzeumot mindenkinek ajánljuk!

/Grecsnik Györgyi/

A többi kép ITT tekinthető meg.