• A felvételi rangsor ITT tekinthető meg.
  • A Boldog Iskolásévekért Alapítvány szívesen fogadja a szülők, hozzátartozók évközi befizetéseit,1%-os támogatását. Részletes tájékoztatót ITT olvashat.
  • Tisztelt Szülők! A 2021/2022. tanévre vonatkozó általános iskolai beiratkozásról, részletes információt ITT olvashat.
  • 2021.03.08-tól 2021.04.19-ig az iskola digitális oktatási rendre tér át. A digitális átállásról szóló miniszteri levél ITT, az EMMI határozata pedig ITT olvasható.

Október 2-án a Magyar Népmese Napja alkálmából vetélkedőt rendeztek a 4.m osztályban. A történteket RADULY ARSZLÁN 4.m osztályos tanuló meséli el a fogalmazásában: A népmese Napja a 4.m-ben                                                    "Ez a fogalmazás arról szól, hogy mi történt 2019.10.02-án. Mikor beértem az iskolába és felsiettem az osztályba, már késésben voltam. Az első órában megtartottuk az emberkínzó matek órát, majd elkezdődött a verseny. Az első próba az volt, hogy fel kellett ismerni a meséket egy tálcán elhelyezett tárgyak alapján. 3 mese cím felismerése után léphettünk be a Mesebirodalomba (ekkor még a DOBkirály lányai is jelen voltak). Ezt követően a hercegnőrabló sárkány öreganyjának a barlangjában kellett eltölteni egy percet. Ezután a sárkány őreit kellett ketrecbe terelni. Nehéz volt, mert ellopták Máté Herceg hétmérföldes cipőjét. Aztán égigérő paszuly babokat hordtunk szívószállal. A csőrünk hegyében kellett átvinni az Óperenciás tengeren is túlra. Majd a „matemágikus” kérdésekre jól válaszolva a csengő baracklétől kétszeresére nőtt a varázserőnk. Én, mint holló felrepültem az Égigérő paszuly tetejére és lehoztam a hegyaltató mentalevelet. Utána az Ezerlakat erdején átvágva elértünk a sárkány hegyéhez. Elaltattuk a fenevadakat. A hercegek végre feleséget választhattak! Végül én is emberré változtam. Elmeséltem, hogy egy boszorkány hollóvá varázsolt." A többi osztályban mesét hallgattak a gyerekek, amit két meghívott mesemondó adott elő.

A többi kép ITT tekinthető meg.