• A felvételi rangsor ITT tekinthető meg.
  • A Boldog Iskolásévekért Alapítvány szívesen fogadja a szülők, hozzátartozók évközi befizetéseit,1%-os támogatását. Részletes tájékoztatót ITT olvashat.
  • Tisztelt Szülők! A 2021/2022. tanévre vonatkozó általános iskolai beiratkozásról, részletes információt ITT olvashat.
  • 2021.03.08-tól 2021.04.19-ig az iskola digitális oktatási rendre tér át. A digitális átállásról szóló miniszteri levél ITT, az EMMI határozata pedig ITT olvasható.

Október 4-én emlékeztünk meg az 1848-49-es forradalom és szabadságharc Aradon kivégzett vezetőiről és az első felelős magyar kormány vértanúhalált halt miniszterelnökéről. A hagyományainkhoz hűen ezen a napon a diákok és a tanárok egy-egy szál virággal érkeztek az iskolába. A délelőtt folyamán az osztályok a virágokat az első emeleten kialakított emlékhelyen, a tizenhárom vértanú fényképe előtt helyezték el. Egész délelőtt égtek a megemlékezés mécsesei. A virágokat a felsősök a Fiumei úti temetőbe vitték ki délután. A gyerekek a csokrokat nemzetünk nagyjainak sírjain helyezték el.

A többi kép ITT tekinthető meg.