• A felvételi rangsor ITT tekinthető meg.
  • A Boldog Iskolásévekért Alapítvány szívesen fogadja a szülők, hozzátartozók évközi befizetéseit,1%-os támogatását. Részletes tájékoztatót ITT olvashat.
  • Tisztelt Szülők! A 2021/2022. tanévre vonatkozó általános iskolai beiratkozásról, részletes információt ITT olvashat.
  • 2021.03.08-tól 2021.04.19-ig az iskola digitális oktatási rendre tér át. A digitális átállásról szóló miniszteri levél ITT, az EMMI határozata pedig ITT olvasható.

Több osztály október 4-én tartotta Állatok Világnapját. Az 1.k osztályba több állat is érkezett a gyerekek nagy örömére. Az állatsimogatás után játékos, állatokkal kapcsolatos játékos feladatokkal folytatódott a nap. A 2.k az Állatkertbe látogatott el. A 4.m az Almássy térre ment, hogy találkozhassanak egy nagyon kedves kiskutyával. A 3.m osztályban a kedvenc plüss állatokkal töltötték együtt a napot a gyerekek. a 7.órában állatokkal kapcsolatos kérdésekre kellett választ adniuk.

A többi kép ITT tekinthető meg.