• A felvételi rangsor ITT tekinthető meg.
  • A Boldog Iskolásévekért Alapítvány szívesen fogadja a szülők, hozzátartozók évközi befizetéseit,1%-os támogatását. Részletes tájékoztatót ITT olvashat.
  • Tisztelt Szülők! A 2021/2022. tanévre vonatkozó általános iskolai beiratkozásról, részletes információt ITT olvashat.
  • 2021.03.08-tól 2021.04.19-ig az iskola digitális oktatási rendre tér át. A digitális átállásról szóló miniszteri levél ITT, az EMMI határozata pedig ITT olvasható.

.A Belső- Pesti Tankerületi Központ idén másodszor szervezi meg őszi Iskolaválasztó Fesztiválját. A rendezvény célja, hogy a családok és a nyilvánosság közvetlenül tájékozódhassanak az iskolaválasztás lehetőségeiről.

Program:

- beiskolázási információk szülőknek - az általános iskolák bemutatkozása csoportos, játékos foglalkozások keretében

V. és VI. kerületi intézmények

Időpont: november 9. 9.00-13.00

Helyszín: Veres Pálné Gimnázium (1053 Budapest, Veres Pálné u. 38.)

VIII. kerületi intézmények

Időpont: november 9. 9.00-13.00

Helyszín: Egyszülős Központ (1085 Budapest, Üllői út 30.)

VII. és IX. kerületi intézmények

Időpont: november 16. 9.00-13.00

Helyszín: IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium (1096 Budapest, Vendel u.1.)