• A felvételi rangsor ITT tekinthető meg.
  • A Boldog Iskolásévekért Alapítvány szívesen fogadja a szülők, hozzátartozók évközi befizetéseit,1%-os támogatását. Részletes tájékoztatót ITT olvashat.
  • Tisztelt Szülők! A 2021/2022. tanévre vonatkozó általános iskolai beiratkozásról, részletes információt ITT olvashat.
  • 2021.03.08-tól 2021.04.19-ig az iskola digitális oktatási rendre tér át. A digitális átállásról szóló miniszteri levél ITT, az EMMI határozata pedig ITT olvasható.

Idén sem maradhatott el legrémisztőbb iskolai programunk, a Halloween Party. A délelőtt során a 8.osztályosok az alsótagozatosoknak különböző feladatokat adtak, amelyek természetesen a Halloween-hoz kötődtek. A rémségek házába /Haunted House/ minden osztály ellátogatott. Ezután a tornateremben folytatódott a program. A két holland tanárjelölt, Dennis és Teun -akik utolsó napjukat töltötték a Dobsuliban- bemutatták röviden hazájukat. Majd a Halloween-hez kapcsolódó kvízzel zárták a mai eseményt.

A többi kép ITT tekinthető meg.