• A felvételi rangsor ITT tekinthető meg.
  • A Boldog Iskolásévekért Alapítvány szívesen fogadja a szülők, hozzátartozók évközi befizetéseit,1%-os támogatását. Részletes tájékoztatót ITT olvashat.
  • Tisztelt Szülők! A 2021/2022. tanévre vonatkozó általános iskolai beiratkozásról, részletes információt ITT olvashat.
  • 2021.03.08-tól 2021.04.19-ig az iskola digitális oktatási rendre tér át. A digitális átállásról szóló miniszteri levél ITT, az EMMI határozata pedig ITT olvasható.

November 7-én alapítványi programon vettek részt iskolánk 5. osztályos tanulói Szebeni Ági néni vezetésével. A program célja a természettudományos érdeklődés iránti igény felkeltése volt. November 28-án volt az  alapítványi program második része.  Ez alkalommal szintén az ötödik évfolyamos gyerekek vették birtokba az új társasjátékokat.A rendezvény támogatója: Budapest Főváros VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata volt.

A többi kép ITT és ITT tekinhető meg.