• A felvételi rangsor ITT tekinthető meg.
  • A Boldog Iskolásévekért Alapítvány szívesen fogadja a szülők, hozzátartozók évközi befizetéseit,1%-os támogatását. Részletes tájékoztatót ITT olvashat.
  • Tisztelt Szülők! A 2021/2022. tanévre vonatkozó általános iskolai beiratkozásról, részletes információt ITT olvashat.
  • 2021.03.08-tól 2021.04.19-ig az iskola digitális oktatási rendre tér át. A digitális átállásról szóló miniszteri levél ITT, az EMMI határozata pedig ITT olvasható.

November 12-én Zsolnai Anikó, az ELTE PPK Neveléstudományi Intézet tanárának vezetésével iskolánkba látogatott egy 25 fős külföldi hallgatókból álló csoport. A vendégek az óralátogatások során betekintést nyerhettek abba, hogy miként folyik az angol nyelven történő tanítás a Dobsuliban. A 4. órában egy angol környezetórát, az 5.-ben egy angolórát tekintettek meg. A 6.órában Harangozó Hajnalka egy rövid tájékoztatót tartott az iskoláról.

A többi kép ITT tekinthető meg.