• A felvételi rangsor ITT tekinthető meg.
  • A Boldog Iskolásévekért Alapítvány szívesen fogadja a szülők, hozzátartozók évközi befizetéseit,1%-os támogatását. Részletes tájékoztatót ITT olvashat.
  • Tisztelt Szülők! A 2021/2022. tanévre vonatkozó általános iskolai beiratkozásról, részletes információt ITT olvashat.
  • 2021.03.08-tól 2021.04.19-ig az iskola digitális oktatási rendre tér át. A digitális átállásról szóló miniszteri levél ITT, az EMMI határozata pedig ITT olvasható.

November 13-án tartottuk meg iskolánkban az angol nyelvű vers- és prózamondó versenyt. A zsüri tagjai: Astrida Leigis tanár, mentor, aki Angliából érkezett, Takács Nóra, iskolánk volt angoltanára és Harangozó Lili, volt dobsulis diákunk. A gyerekek nagyon felkészülten jöttek a versenyre, így a három tagú zsürinek igen nehéz dolga volt.

A többi kép ITT tekinthető meg.

POETRY COMPETITION – RESULTS

ANGOL NYELVŰ VERSMONDÓVERSENY – EREDMÉNYEK