• A felvételi rangsor ITT tekinthető meg.
  • A Boldog Iskolásévekért Alapítvány szívesen fogadja a szülők, hozzátartozók évközi befizetéseit,1%-os támogatását. Részletes tájékoztatót ITT olvashat.
  • Tisztelt Szülők! A 2021/2022. tanévre vonatkozó általános iskolai beiratkozásról, részletes információt ITT olvashat.
  • 2021.03.08-tól 2021.04.19-ig az iskola digitális oktatási rendre tér át. A digitális átállásról szóló miniszteri levél ITT, az EMMI határozata pedig ITT olvasható.

November 12-én a 7.k osztály a Hadtörténeti Múzeumba látogatott. A foglalkozás témája az 1848-1849-es forradalom és szabadságharc története volt. A tárlatvezetés során bemutatásra került a honvédség létrejötte, szervezete és felépítése, a gyerekek megismerték a korban használt ágyúkat, kardokat és puskákat.

/Zselenkó Ágnes/

A többi kép ITT tekinthető meg.