ÖKO TÁMOP 3.1.4 Erasmus+
  • Az iskolai étkeztetés változásáról és a gyermekfelügyeletről a tájékoztató ITT olvasható.
  • A felvételi rangsor ITT tekinthető meg.
  • Aktuális szülői tájékoztató ITT olvasható.
  • Kertész utca 30.
  • Dob utca 85.
  • A Boldog Iskolásévekért Alapítvány szívesen fogadja a szülők, hozzátartozók évközi befizetéseit,1%-os támogatását. Részletes tájékoztatót ITT olvashat.
  • Tisztelt Szülők! A 2021/2022. tanévre vonatkozó általános iskolai beiratkozásról, részletes információt ITT olvashat.
  • 2021.03.08-tól 2021.04.19-ig az iskola digitális oktatási rendre tér át. A digitális átállásról szóló miniszteri levél ITT, az EMMI határozata pedig ITT olvasható.


Iskolánk 2017-ben újra életre hívta a szülői bál megrendezését. A nagysikerű 2017-es rendezvény után november 16-án újra megrendeztük a bált. Az estélyt megtisztelte jelenlétével Ráday Mihály Kossuth-díjas magyar filmoperatőr, rendező, tévés szerkesztő, a Budapesti Városvédő Egyesület elnöke és Dr. Kispál Tibor Erzsébetváros oktatásért felelős alpolgármestere. A bált iskolánk igazgatója Tillinger Péter nyitotta meg.
A tantestület tagjai közül Gbúr Tímea és Biroscsuk Judit gyönyörű hangjukkal ejtették ámulatba a közönséget. Gbúr Tímea és Balog Attila közös éneklése is nagy sikert aratott, ahogy a tanári kórus éneklése is. A tanári tánc is osztatlan sikert aratott. Ezután oldottabb hangulatban kvízzel, ügyességi játékkal és karaoke-val folytatódott az est. Idei évben is volt tombola, sok-sok értékes ajándékkal, felajánlással. Ezúton is szeretnénk megköszönni a támogatásokat.
Kollégáim közül sokan sokat dolgoztak, dekoráltak, készültek a fellépésekre, a sok készülődés megérte, mert mindenki nagyon jól érezte magát! Köszönjük!

  

     

                                            A többi kép ITT tekinthető meg.