• A felvételi rangsor ITT tekinthető meg.
  • A Boldog Iskolásévekért Alapítvány szívesen fogadja a szülők, hozzátartozók évközi befizetéseit,1%-os támogatását. Részletes tájékoztatót ITT olvashat.
  • Tisztelt Szülők! A 2021/2022. tanévre vonatkozó általános iskolai beiratkozásról, részletes információt ITT olvashat.
  • 2021.03.08-tól 2021.04.19-ig az iskola digitális oktatási rendre tér át. A digitális átállásról szóló miniszteri levél ITT, az EMMI határozata pedig ITT olvasható.

November 18-án Sünórán vettek részt az 1.d, az 1.k és a 2.m osztályosok. Az óra első felében a hazánkban honos keleti sünről mesélt Anikó néni- a gyerekek életkorának megfelelő szinten (képekkel, kérdésekkel),- majd a foglalkozás második felében egy afrikai fehér hasú törpesün simogatására is sor került.
A Sünóra végén egy tengerimalacot etettek meg a gyerekek, miközben óvatosan simogatták a szelíd kisállatot.

A többi kép ITT tekinthető meg.