Ballagás 2018.

Kategória: Dobsuli friss hírei

Iskolánkban sok éve hagyomány, hogy az általános iskolát végző diákok a tanév utolsó napján mondanak búcsút az iskolának. Ez most sem történt másképp, hiszen pénteken a Dobsuli nyolcadikosai  akasztották vállukra tarisznyájukat és vonultak végig az elmúlt évek emlékezetes helyszínein, a kifejezetten erre az alaklomra virágokkal feldíszített folyosókon, tantermeken.

A többi kép ITT tekinthető meg.

A nyári szünetre vonatkozó információk

Kategória: Dobsuli friss hírei

A nyári szünetre vonatkozó bővebb információkról ITT olvashat.

Osztálykirándulások

Kategória: Dobsuli friss hírei

Ahogy közeledett a tanév vége, a gyerekek figyelmét egyre nehezebb volt a tanulásra irányítani. A tanulást, a padban ülést, a házi feladat írást szívesen cserélték fel a sok kalandot kínáló kirándulásra. Voltak, akik fővárosunk nevezetességeivel ismerkedtek meg, míg mások az ország más, és más területére utaztak.

Az 1.k osztálykirándulásáról készült képeket ITT tekintheti meg.     Az 1.m osztálykirándulásáról készült képeket ITT tekintheti meg.

A 2.k osztálykirándulásáról készült képeket ITT tekintheti meg.    A 2.m osztálykirándulásáról készült képeket ITT tekintheti meg.

A 3.k osztálykirándulásáról készült képeket ITT tekintheti meg.     A 4.m osztálykirándulásáról készült képeket ITT tekintheti meg.

A 4.k osztálykirándulásáról készült képeket ITT tekintheti meg.   A 6.d osztálykirándulásáról készült képeket ITT tekintheti meg.

A 6.k osztálykirándulásáról készült képeket ITT tekintheti meg.    A 7.k osztálykirándulásáról készült képeket ITT tekintheti meg.

A 7.m osztálykirándulásáról készült képeket ITT tekintheti meg.

Kitüntetés

Kategória: Dobsuli friss hírei

Sok szeretettel gratulálunk Mészárosné Tatai Beatrixnakiskolánk tanítójának az "Erzsébetváros Jövőjéért" díjért. A díjat június 5-én ünnepélyes keretek között vehette át kerületünk polgármesterétől.

Vízi cirkusz a Fővárosi Nagycirkuszban

Kategória: Dobsuli friss hírei

Az önkormányzat - gyereknap alkalmából - meghívta a kerület tanulóit és pedagógusait a Fővárosi Nagycirkusz Atlantisz gyerekei című előadására. Vízi cirkuszi show-t június 7-én tekintettük meg.

A többi kép ITT tekinthető meg.

Művészeti osztályok vizsgaelőadásai a Szív-Kamara Színházban

Kategória: Dobsuli friss hírei

Május 25-én, június 4-én, 5-én és 6-án volt a művészeti osztályok vizsgaelőadásai a Szív-Kamara Színházban.

Az 1.m osztály képeit ITT tekinthetik meg.

Az 1.k osztály képeit ITT tekinthetik meg.

A 2.m osztály képeit ITT tekinthetik meg.

A 2.k osztály képeit ITT tekinthetik meg.

A 3.m osztály képeit ITT tekinthetik meg.

A 4.m osztály képeit ITT tekinthetik meg.

Az 5.m osztály képeit ITT tekinthetik meg.

Az 5.d osztály képeit ITT tekinthetik meg.