Március 15-i megemlékezés 2020.

Kategória: Dobsuli friss hírei

A március 15-i megemlékezést iskolánkban osztálykereteken belül rendeztük meg. A 4.m osztály ünnepi műsorát filmre vettük, s azt nézték meg diákjaink. Nagyon köszönjük a 4. m osztályának, Fóris Katalinnak, Ráczné B. Ildikónak és Rizik Attilának, hogy az iskolánkban méltó módon emlékezhettünk meg az 1848. március tizenötödikei eseményekről.

Pénz7 2020-ban

Kategória: Dobsuli friss hírei

A 2019/2020-as tanévben immár hatodszor rendezték meg a pénzügyi tudatosságot interaktív eszközökkel fejlesztő PÉNZ7-et, amelyet iskolánkban március 2-6. között rendeztünk meg. A rendhagyó tanórák témája az idei évben a pénzügyi biztonság volt.

Ismerkedő beszélgetés

Kategória: Dobsuli friss hírei

Tisztelt Szülők! Kedves Érdeklődők!

Március 9-én, 11-én, 12-én és 16-án ismerkedő beszélgetést tartunk a leendő első osztályosoknak. Akik a nyílt napjainkon nem tudtak részt venni, de szeretnének az ismerkedő beszélgetésre jelentkezni, azok március 5-ig 8-12 óráig megtehetik az iskola titkárságán, Bencsics Ildikónál. Elérhetőség: +36-1-322-6833

Nyílt napok

Kategória: Dobsuli friss hírei

A szülőknek és a gyerekeknek is megkönnyítik az iskolaválasztást az általános iskolák nyílt napjai és programjai. Iskolánk február 5-én és 19-én tartotta meg az idei tanév  nyílt napjait a leendő elsősöknek és szüleiknek.

A február 5-i nyílt napról készült  képek ITT tekinthetők meg.

A február 19-i nyílt napról készült képek ITT tekinthetők meg.

Ki mit tud? 2020.

Kategória: Dobsuli friss hírei

Az idei tanévben február 17-én került megrendezésre az iskolai Ki mit tud? Színes, változatos műsorszámokat hoztak a felépő diákok, akiknek, tanáraik és szüleik segítettek a felkészülésben. A diákok egyéni és csoportos produkciókban mutatták be tudásukat. A vetélkedő jó hangulatban telt, a versenyzők és kísérőik érdeklődéssel nézték egymás műsorát, tapssal biztatták,jutalmazták a fellépőket.
Ez a délután megmutatta, mennyi tehetséges gyermek tanul iskolánkban.

Alsós farsang 2020.

Kategória: Dobsuli friss hírei

Február 14-én tartottuk meg fergeteges, télűző farsangunkat az alsó tagozaton. Sok, színes program tette emlékezetessé ezt a délelőttöt.