Adventi Gála

Kategória: Dobsuli friss hírei

December 7-én Adventi Gálát rendeztünk a Fészek Klubban. A fellépő osztályok színvonalas műsorral léptek fel. A következő gála december 13-án lesz.

Mikulás járt a Dobsuliban

Kategória: Dobsuli friss hírei

December 6-án iskolánkban járt a Mikulás, aki minden gyereknek átadta az önkormányzat ajándékát, egy jó nagy mikulás csomagot....

Mikulás a Király utca 11-ben

Kategória: Dobsuli friss hírei

December 5-én a K11-ben várták a negyedikesek a Mikulást. Változatos programok várták a gyerekeket. Volt játék, móka, kacagás. Mikor a hangulat a tetőfokra hágott, jött a nagy meglepetés! A Mikulás egy nagy hintóra ült és mindenkiről egy közös fotó készült. Természetesen nem üres kézzel tértek haza a diákok.

Adventi vásár, 2018.

Kategória: Dobsuli friss hírei

November 28-án adventi vásárt tartottunk a Dobsuliban. A tornateremben és a harmadik emeleti folyosón igazi vásári hangulat uralkodott. Rengeteg szebbnél szebb áru várt gazdára. A vásárt sok anyuka, apuka, nagymama, nagypapa és testvér kereste fel.

Külföldi diákcsoport a Dobsuliban

Kategória: Dobsuli friss hírei

November 20-án külföldi diákokból álló csoport látogatott el iskolánkba. A vendégeket Harangozó Hajnalka és iskolánk igazgatója, Tillinger Péter fogadta. A  hallgatók a 4.k osztály és a 7.d osztály angol óráját tekintették meg.

A többi kép ITT tekinthető meg.

Erdőismereti foglalkozás

Kategória: Dobsuli friss hírei

November 15-én a 6.d és a 6.k osztály erdőismereti kiránduláson vett részt a Budai-hegyekben, a Gyermekvasút vonalán. A vonaton interaktív foglalkozás volt az erdő élővilágáról. A gyerekek nem mindennapos élményekkel, saját tapasztalatokkal és új ismeretekkel gazdagodva, a környezet iránt felkeltett vagy megerősített fogékonysággal tértek haza a Gyermekvasútról.

A fotókat Üveges Mátyás 6.k osztályos tanulótól kaptuk, köszönjük!