Farsang

Kategória: Dobsuli friss hírei

Február 13-án tartottuk meg iskolánkban a télűző farsangi mulatságot. Délelőtt az alsó tagozatosok vették birtokba a tornatermet és a 3. emeletet, ahol volt büfé sok fánkkal, gyümölccsel és gyümölcslével. A folyóson különböző játékok kötötték le a gyerekeket figyelmét. Volt mocsárjárás, golyó fújás, székfoglaló, lufifújás, célba dobás, terem hoki és limbó-hintó. A nap fénypontja a jelmezes felvonulás volt, ahol mindenki megmutathatta a nagyon ötletes jelmezét az iskola összes tanulójának. Minden résztvevő jutalmul csokit kapott. A zsűrinek nehéz dolga volt kiválasztani a három legötletesebb jelmezest. Az idei farsangon azok a szülők is részt vehettek a karneválunkon, akik maguk is beöltöztek. A fergeteges, vidám  farsangi karneválon mindenki jól érezte magát. Délután a felső tagozatosok vették birtokba a tornatermet, ahol igazi vadnyugati hangulatot varázsoltak a szervezők. A rendhagyó farsang a Western, a Vadnyugat témájához kapcsolódott. A feladatok western filmbe is szerepelhettek volna. A győztes csapatot a zsűri egy nagy tortával jutalmazott meg. A nyolcadikosok az alsósoknak és délután a felsősöknek is bemutatták a nagyon szépen betanult keringőjüket.

Az alsós farsang képei ITT, a felsős farsang képei pedig ITT tekinthetők meg.