Nyári napközis ügyelet

Kategória: Dobsuli friss hírei

Tisztelt Szülők!

Kérjük, nyilatkozzanak, hogy gyermekük részére igénylik-e a tanév végi, majd a következő tanév eleji iskolai szervezésű napközis ügyeletet.
Ezek a következő időpontokban és helyen lesznek: 2015. június 16-26-ig a Dob u. 85. szám alatt; augusztus 24-31-ig a Kertész u. 30. szám alatt.
Az étkezést befizetni az Idősek Klubjában
a 1073 Bp. Akácfa u. 61. szám alatt (az udvarban jobbra) munkanapokon 7.30-14.00 óráig lehet.
Az étkezés lemondását az alábbi telefonszámon,
Kérjük, hogy az étkezést térítésmentesen igénybe vevők is szíveskedjenek az étkezést megrendelni.
Tájékoztatjuk Önöket, hogy a kerületi szervezésű nyári napközis tábor szervezés alatt áll,
ezért erről később küldünk tájékoztatást.
Segítségüket köszönjük. Tisztelettel:

2015. 05.21.                                            Iskolavezetés