ÖKO TÁMOP 3.1.4 Erasmus+
  • Az iskolai étkeztetés változásáról és a gyermekfelügyeletről a tájékoztató ITT olvasható.
  • Az egyeztetett felvételi jegyzék alapján a 2021-2022 tanév 9. évfolyamára felvett tanulók ITT tekinthető meg.
  • Aktuális szülői tájékoztató ITT olvasható.
  • Kertész utca 30.
  • Dob utca 85.
  • Bővebb információt ITT olvashat
  • Bővebb információt ITT olvashat.
  • Bővebb információt ITT olvashat.


 

 

 

 

 

 

 

 Szeptemberben iskolánkban adománygyűjtést szerveztünk a menekült gyerekek részére. Elsősorban téli ruhákat, kabátokat, melegebb cipőket, csizmákat gyűjtöttünk. 15 zsáknyi adományt hoztak a gyerekek és a szülők. A felajánlásra szánt ruhákat, cipőket Dudás Rita tanárnő és Tillinger Péter igazgató úr szállította el a Bérkocsi utca 41. szám alatt található gyűjtőpontra, ahol a "Segítsünk együtt a menekülteknek!" önkéntesekből álló csoport vette át az adományt. Mindenkinek köszönjük a segítséget!