ÖKO TÁMOP 3.1.4 Erasmus+
  • Az iskolai étkeztetés változásáról és a gyermekfelügyeletről a tájékoztató ITT olvasható.
  • Az egyeztetett felvételi jegyzék alapján a 2021-2022 tanév 9. évfolyamára felvett tanulók ITT tekinthető meg.
  • Aktuális szülői tájékoztató ITT olvasható.
  • Kertész utca 30.
  • Dob utca 85.
  • Bővebb információt ITT olvashat
  • Bővebb információt ITT olvashat.
  • Bővebb információt ITT olvashat.


 

 

A téli szünet előtti napon iskolánk tanulói karácsonyi hangulatban töltötték el a napot az iskolában. Az osztályok az iskola karácsonyfája előtt némi kis műsort adtak elő. Balog Attila igazgató helyettes édességet osztott a gyerekeknek. A karácsonyi ünneplést az osztályokban is megtartották, de voltak osztályok, akik különböző helyekre látogattak el, mint például: a 2.m a Vörösmarty téri vásárra, a Mikulásgyárat a 2.m, 3.m  és a 4.k is felkereste.

 

  

                                           A képek ITT tekinthetők meg.