• Az egyeztetett felvételi jegyzék alapján a 2021-2022 tanév 9. évfolyamára felvett tanulók ITT tekinthető meg.
  • A Boldog Iskolásévekért Alapítvány szívesen fogadja a szülők, hozzátartozók évközi befizetéseit,1%-os támogatását. Részletes tájékoztatót ITT olvashat.
  • 2021.05.10-ig az általános iskola felső tagozatán és a szakgimnáziumi osztályokban digitális oktatási rend van érvényben. A digitális átállásról szóló miniszteri levél ITT, az EMMI határozata pedig ITT olvasható.

2016.március 7 - 11. között ismét megrendezésre került hazánkban a Pénz7 programsorozat, amelyen iskolánk osztályai is részt vettek. A minden évben közel harminc ország részvételével megvalósuló kezdeményezés legfőbb célkitűzése, hogy felhívja a figyelmet a pénzügyek tudatos kezelésére.

A többi kép ITT tekinthető meg.