ÖKO TÁMOP 3.1.4 Erasmus+
  • Az iskolai étkeztetés változásáról és a gyermekfelügyeletről a tájékoztató ITT olvasható.
  • Az egyeztetett felvételi jegyzék alapján a 2021-2022 tanév 9. évfolyamára felvett tanulók ITT tekinthető meg.
  • Aktuális szülői tájékoztató ITT olvasható.
  • Kertész utca 30.
  • Dob utca 85.
  • Bővebb információt ITT olvashat
  • Bővebb információt ITT olvashat.
  • Bővebb információt ITT olvashat.


 

 

A Magyar Vívó Szövetség március 11-én, pénteken rendezte meg az I. Országos Suli Vívótalálkozót, amelyen több mint félezer ifjú vívótanonc vett részt. Köztük iskolánk 2.m osztályának kisdiákjai is. A fővárosi Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnokban megrendezett találkozón nem csupán egymással mérkőzhettek majd meg az utánpótlás legfiatalabbjai, de lehetőségük volt találkozni a sportág olimpiai és világbajnokaival, többek között Nagy Tímeával, Szilágyi Áronnal, Imre Gézával, Márton Annával, valamint a Magyar Vívó Szövetség elnökével, Csampa Zsolttal. 

 

 

 

                                             A többi kép ITT tekinthető.