• Az egyeztetett felvételi jegyzék alapján a 2021-2022 tanév 9. évfolyamára felvett tanulók ITT tekinthető meg.
  • Bővebb információt ITT olvashat
  • Bővebb információt ITT olvashat.

2016. december 19-én a Baptista Szeretetszolgálat az ünnep előtt ajándékozással egybekötött műsorra hívta meg a gyermekeket az Arcadia Hotel, Budapest dísztermébe. Az ünnepi műsorban szerepelt egy fiatal, a kerületben élő gitárművész, valamint bohócműsort is láthattak a gyerekek. Fellépett a mindenki által jól ismert énekesnő, Szandi, aki dedikált fotóval is kedveskedett a gyerekeknek. Az ajándékok mellett édes finomságokat kaptak a gyermekeket. A program fővédnöke Dr. Bajkai István, Erzsébetváros alpolgármestere volt.
/Fotó: Ludányi Eszter/

A többi kép ITT tekinthető meg.