ÖKO TÁMOP 3.1.4 Erasmus+
  • Az iskolai étkeztetés változásáról és a gyermekfelügyeletről a tájékoztató ITT olvasható.
  • Az egyeztetett felvételi jegyzék alapján a 2021-2022 tanév 9. évfolyamára felvett tanulók ITT tekinthető meg.
  • Aktuális szülői tájékoztató ITT olvasható.
  • Kertész utca 30.
  • Dob utca 85.
  • Bővebb információt ITT olvashat
  • Bővebb információt ITT olvashat.
  • Bővebb információt ITT olvashat.


 

 

2016. december 19-én a Baptista Szeretetszolgálat az ünnep előtt ajándékozással egybekötött műsorra hívta meg a gyermekeket az Arcadia Hotel, Budapest dísztermébe. Az ünnepi műsorban szerepelt egy fiatal, a kerületben élő gitárművész, valamint bohócműsort is láthattak a gyerekek. Fellépett a mindenki által jól ismert énekesnő, Szandi, aki dedikált fotóval is kedveskedett a gyerekeknek. Az ajándékok mellett édes finomságokat kaptak a gyermekeket. A program fővédnöke Dr. Bajkai István, Erzsébetváros alpolgármestere volt.
/Fotó: Ludányi Eszter/

 

    

                                          A többi kép ITT tekinthető meg.