• Az egyeztetett felvételi jegyzék alapján a 2021-2022 tanév 9. évfolyamára felvett tanulók ITT tekinthető meg.
  • Bővebb információt ITT olvashat
  • Bővebb információt ITT olvashat.

Immáron harmadik alkalommal kaptak lehetőséget általános- és középiskolai színjátszó csoportok, hogy a József Attila Színházban mutassák be a produkcióikat. A tizenegy iskola előadását január 10-én, kedden láthatta színpadon a közönség. Iskolánkból kiemelkedő eredménnyel a 3.m és a 4.d osztály vett részt a diákszínjátszó fesztiválon. A 3.m osztályt Nagy Anna, Ludányi Eszter és Horváth Csongor, a 4.d osztályt  Fűrészné Igari Ilona és Lőrincz Anikó és Burkus Dávid Egon készítették  fel az előadásra.  A József Attila színházból Molnár Zsuzsa és Telihay Péter mentori munkája segítette még a felkészülést.

A többi kép ITT tekinthető meg.