Iskolatörténeti kiállítás

Kategória: Dobsuli friss hírei

A Dobsuli ebben a tanévben ünnepli fennállásának 111. évfordulóját.
Ez alkalomból 2017. november 13.-tól 17.-ig ünnepi programsorozatot szervezünk, melynek egyik eseménye egy iskolatörténeti/oktatástörténeti kiállítás lesz.

Kérjük, hogy ha önöknek vagy családjuknak vannak a régi iskolás évekből származó tárgyaik, emlékeik, juttassák el nekünk!
Örömmel fogadunk régi tankönyveket ( akár az 50-es,60-as évekből is!), füzeteket, ellenőrzőket, iskolaköpenyt, és régi tolltartókat, íróeszközöket. Szívesen kiállítanánk kisdobos- illetve úttörő egyenruhát is.
Ha vannak ilyen tárgyaik, és szívesen kölcsönadnák a kiállításra, kérjük, legkésőbb november 3- ig küldjék el gyermekük osztályfőnökének!
A kiállítást zárt tanteremben rendezzük, tehát a kiállított tárgyak biztonságban lesznek.

Köszönettel: Iskolavezetés