Rajzpályázat

Kategória: Dobsuli friss hírei

Kedves Gyerekek!

A Dobsuli ebben a tanévben ünnepli fennállásának 111. évfordulóját.
Ez alkalomból 2017. november 13.-tól 17.-ig ünnepi programsorozatot szervezünk, melynek egyik eseménye egy rajzkiállítás a legjobb munkáitokból.

1. osztályosoknak: „Elsős vagyok a Dobsuliban”
Kérjük, rajzoljátok le magatokat elsősként a Dobsuliban. Emlékezzetek vissza, milyen volt az első iskolai napotok, amikor átléptétek a tudás kapuján, de lerajzolhatjátok magatokat szüleitek, barátaitok társaságában is, immár nem óvodásként, hanem igazi dobsulis diákként.
Bármilyen technikát használhatsz, a rajzlap mérete álló A5-ös.
Leadási határidő: 2017. 10. 18., szerda/ Osztályfőnök.
Minden kis elsős rajzára kíváncsiak vagyunk, a legjobbakat kiállítjuk az ünnepi héten, hogy kedves vendégeink is láthassák őket.

2- 3- 4. osztály: „Diákélet a Dobsuliban”
Ehhez a témához olyan rajzokat várunk, amelyek tükrözik a dobsulis diákélet sokszínűségét. Visszagondolhatsz eddigi élményeidre, osztálykirándulásokra, iskolai szakkörökre, órákra, táborokra, projekt-napokra, előadásokra, farsangokra, Luca-napi vásárokra, kísérletezésekre, papírgyűjtésre, versenyekre, sport-napokra, de akár a nemrég befejeződött iskolai felújításra is, bármire, ami neked érdekes, vagy szép emlék. Rajzold vagy fesd le, s add be!
Technikai megkötés nincs, az alkotások mérete A4.
Leadási határidő: 2017. 10. 18., szerda / Osztályfőnök.
A legjobb rajzokat kiállítjuk az ünnepi héten! Jó munkát kívánunk!