Pályaorientációs projektnap

Kategória: Dobsuli friss hírei

Március 10-én a szombati munkanap alkalmával pályaorientációs  projektnapot tartottunk iskolánkban.  A gyerekek különböző foglalkozásokkal ismerkedhettek meg. A meghívott vendégek élményszerű előadást tartottak hivatásukról, mint például a mikróbiológiáról, a geológiáról, a táj-és természetvédelmi munkáról, a jelmeztervezésről, a kozmetikus pályáról, a színházi munkáról, a tolmácsolásról és még sok más, érdekes szakmákról. A pályaorientációs napon nem csak a közvetlenül a pályaválasztás előtt álló tanulók vettek részt, hanem iskolánk minden alsó és felső tagozatos tanulója. A pályaorientációs nap célja, hogy a gyerekek minél megalapozottabban és időben felkészüljenek a pályaválasztásra, hiszen a jó pálya- és iskolaválasztás hosszú időre befolyásolja a tanulók életét.

A többi kép ITT tekinthető meg.