Osztálykirándulások

Kategória: Dobsuli friss hírei

Ahogy közeledett a tanév vége, a gyerekek figyelmét egyre nehezebb volt a tanulásra irányítani. A tanulást, a padban ülést, a házi feladat írást szívesen cserélték fel a sok kalandot kínáló kirándulásra. Voltak, akik fővárosunk nevezetességeivel ismerkedtek meg, míg mások az ország más, és más területére utaztak.

Az 1.k osztálykirándulásáról készült képeket ITT tekintheti meg.     Az 1.m osztálykirándulásáról készült képeket ITT tekintheti meg.

A 2.k osztálykirándulásáról készült képeket ITT tekintheti meg.    A 2.m osztálykirándulásáról készült képeket ITT tekintheti meg.

A 3.k osztálykirándulásáról készült képeket ITT tekintheti meg.     A 4.m osztálykirándulásáról készült képeket ITT tekintheti meg.

A 4.k osztálykirándulásáról készült képeket ITT tekintheti meg.   A 6.d osztálykirándulásáról készült képeket ITT tekintheti meg.

A 6.k osztálykirándulásáról készült képeket ITT tekintheti meg.    A 7.k osztálykirándulásáról készült képeket ITT tekintheti meg.

A 7.m osztálykirándulásáról készült képeket ITT tekintheti meg.