JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost


Határtalanul: Szlovákia

Kategória: Dobsuli friss hírei

 

A Dobsuli 7.d és 7.k osztályos tanulói a Határtalanul program támogatásával, egy tanulmányi kirándulás keretein belül szeptember 23-28-áig bebarangolták Gömör és Szepes gyönyörű tájait. A négynapos felvidéki utazásuk célja volt, hogy iskolánk 7. osztályos tanulói megismerhessék azokat a történelmi és irodalmi helyszíneket, amelyekkel a tanév során, vagy eddigi tanulmányaik alatt találkozhattak. Számos olyan helyszínt is felkerestek, amelyek az UNESCO világörökség részét képezik. Az út során a külhoni magyar diákok életét is megismerhették diákjaink egy rimaszombati alapiskola látogatása alkalmával. Állomásaik: Selmecbánya, Körmöcbánya, Besztercebánya, Lőcse, Betlér, Fülek vára, Szepes vára valamint Kassa voltak.

/Harangozó Hajnalka/

  

  

                                            A többi kép ITT tekinthető meg.