Őszi szünet 2018.

Kategória: Dobsuli friss hírei

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket az elkövetkező időszak munkanapjairól és tanítási szüneteiről.

Október 13-án szombaton (munkanap áthelyezés miatt munkanap)  iskolánkban nincs tanítás. Kérjük, ügyeleti igényüket október 9-ig jelezzék az osztályfőnöknek. Ügyelet a Kertész u. 30-ban lesz.

Október 18-án csütörtökön iskolánkban nem lesz tanítás.

Kérjük, ügyeleti igényüket szintén október 9-ig jelezzék az osztályfőnöknek. Ügyelet a Kertész u. 30-ban lesz.

Október 19-én pénteken van tanítás!

Október 22-e hétfő pihenőnap (munkanap áthelyezés miatt pihenőnap),  az iskola zárva tart.

Október 23-a nemzeti ünnep, az iskola zárva tart.

Október 24-25-26-án tanítás van.

Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap 2018. október 26. (péntek), a szünet utáni első tanítási nap 2018. november 5. (hétfő).

Az őszi szünet munkanapjain - október 29-30-31-én – a kerületi összevont ügyelet az Alsó erdősori Bárdos Lajos Iskolában lesz (VII. Alsó erdősor u. 14-16.).

Kérjük, ügyeleti igényüket október 16-ig jelezzék gyermekük osztályfőnökénél. Az ügyelet igénylése esetén az ebédbefizetés időpontja megegyezik a rendes befizetési időpontokkal.

2018. október 4.

Tisztelettel:    Iskolavezetés