• Az egyeztetett felvételi jegyzék alapján a 2021-2022 tanév 9. évfolyamára felvett tanulók ITT tekinthető meg.
  • Bővebb információt ITT olvashat
  • Bővebb információt ITT olvashat.

Az idei tanévben a Pénzügyi és Vállalkozói Témahét megtartására, vagyis a Pénz7 programra 2019. február 25. és március 1. között került sor. A 2019-es Pénz7 pénzügyi témája az „Okosan a befektetésekről”, amely fontos ismeretanyag a mindennapi pénzügyek terén. A 3-6. évfolyamon 1 óra, míg 7-8. évfolyamon 3 óra állt rendelkezésre a téma feldolgozására. Ezenkívül a 3-4. évfolyamon ismét megrendeztük a pénzügyi akadályversenyt. Az Innovációs és Technológiai Minisztérium, mint szakmai együttműködő partner közreműködésével a Pénz7 az előző tanévhez hasonlóan vállalkozási témával is bővült: „A problémafelismerés és az üzleti ötlet” témakörben (üzleti ötlet, marketing, valamint csapatmunka és együttműködés). Ily módon a vállalkozói kompetenciafejlesztés és a vállalkozói ismeretek élményalapú bevezetése is helyet kapott. A program lebonyolításában Domokosné Tóth Erzsébet és Gömöry Zoltánné vett részt. Munkájukat banki önkéntesek és vállalkozói önkéntes is segítette.

/Gömöry Zoltánné/

A többi kép ITT tekinthető meg.