JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost


Teddy Maci Kórház program

Kategória: Dobsuli friss hírei

 

Január 23-án lelkes orvostanhallgatók elhozták a Teddy Maci Kórházat az első osztályokba, ahol Teddy doktorok vizsgálták meg a gyógyításra váró plüss állatkákat. A gyógyítás a gyerekekkel közösen történt. A gyerekek játszva tapasztalhatták meg, hogyan zajlik egy orvosi vizsgálat. Emellett közvetlen kapcsolatba kerültek a félelmetesnek tűnő orvosi eszközökkel, kipróbálhatták, felvehették azokat, mint például a fonendoszkóp, fehér köpeny, műtősruha, szájmaszk, spatula. A foglalkozás végén még az egészséges életmódról beszélgettek, és a gyerekek kérdéseire válaszoltak. Berki Erzsébet iskolai szociális segítő munkatárs segített abban, hogy a program az iskolánkba is eljuthasson.

  

  

                                               A többi kép ITT tekinthető meg.