Karácsonyi programjaink

Kategória: Dobsuli friss hírei

December 19.

Karácsony osztálykeretekben

Ezen a napon az osztályok meghitt karácsonyi hangulatban töltötték a téli szünet előtti utolsó napját.

December 17.

Karácsonyi gálaműsor

Évek óta hagyománnyá vált iskolánkban, hogy az osztályok kedves műsorral ajándékozzák meg szüleiket, hozzátartozóikat. Az idén nagy sikere ennek a kedves hagyománynak.

December 17.

Karácsonyi díszterítési bemutató

A szakiskolai osztályok karácsonyi díszterítési bemutatót tartottak e vendéglátó teremben. A bemutatót szülők és az iskola tanulói is megtekintették.

December 11.

Hagyományőrző program

3. alkalommal rendeztük meg hagyományőrző programunkat az ide tanév első félévében. Erre a programra a kerület óvodáiból is eljöttek gyerekek a szüleikkel. Mindenki nagyon jól érezte magát. Élőzenére táncolhattak is Anna néni vezetésével. A tánc végén Györgyi néni meggyújtotta az adventi gyertyát. Minden kisgyerek égő gyertyával karácsonyi éneket énekelt. A nap végét kézműves foglalkozás zárta.

December 10.

KASUBA

A szakiskolában immár második éve rendezték meg a KASUBÁt (karácsonyi süti sütő bajnokság). A sok finomság közül az öt fős zsűrinek kellett a legjobbat kiválasztani. Nem volt könnyű dolguk!

December 10.

Palánta Gyermekmisszió által szervezett karácsonyi előadás

A hetedikes és nyolcadikos diákok egy Colorado államból jött főiskola diákjainak karácsonyi előadását tekinthették meg december 10-én a Palánta Gyermekmisszió által. Az előadás után az amerikai diákok angol nyelven kötetlen beszélgetést folytattak iskolánk tanulóival.