Játéktanulás angolul

Kategória: K30 friss hírei

Eszter néni irányításával minden pénteken „megtanulnak” egy-egy játékot angol nyelven a gyerekek. A többnyire mozgásos feladatokban felszabadultan használják a tanult szavakat, észrevétlenül fogadják be az újakat. A jókedvű foglalkozásokon játék a nyelvtanulás!

Bemutatkoztunk a Hungexpón

Kategória: K30 friss hírei

Kedden és szerdán tartotta a Budapest Főváros Kormányhivatala a Szakmázz! pályaválasztási kiállítást. Iskolánkat a 9. és 10. évfolyam képviselte. Ezen a kiállításon ismerkedhetnek meg a 8. osztályosok a választott szakmájukkal, iskolájukkal.​

Mi is nagy örömmel várjuk az új 9.-eseket!

Október 1. a zene Világnapja

Kategória: K30 friss hírei

Iskolánkban hagyomány, hogy a Zene Világnapját közös énekléssel ünnepeljük.

Szavalóverseny

Kategória: K30 friss hírei

Iskolánk humán munkaközössége házi szavalóversenyt hirdetett "Szeptember végén" címmel. Magyar szerzők tájleíró veseivel lehetett jelentkezni. A téma az ősz volt. A gyerekek 5-6 , 7-8 , valamint 9-10-es korcsoportban versengtek. A zsűri a vállalkozó szellemet dicsérő oklevelekkel jutalmazta.

Családi nap a 3.d osztályban

Kategória: K30 friss hírei

Szeptember végén családi napot tartottak a 3.d osztályosok  a Hűvösvölgyi Nagyréten. A korán érkezők tüzet raktak, egész nap sütötték a finomságokat a viháncoló, sohasem étvágytalan gyerekeknek. Jól esett sétálni a csendes, őszi erdőben, együtt játszani, egymással beszélgetni.