ÖKO TÁMOP 3.1.4 Erasmus+
  • Az iskolai étkeztetés változásáról és a gyermekfelügyeletről a tájékoztató ITT olvasható.
  • Az egyeztetett felvételi jegyzék alapján a 2021-2022 tanév 9. évfolyamára felvett tanulók ITT tekinthető meg.
  • Aktuális szülői tájékoztató ITT olvasható.
  • Kertész utca 30.
  • Dob utca 85.
  • Bővebb információt ITT olvashat
  • Bővebb információt ITT olvashat.
  • Bővebb információt ITT olvashat.
×

Figyelmeztetés

JFolder: :fájlok: Az elérési út nem mappa. Elérési út: /data/c/f/cf207990-eea7-430d-8fd5-3c6168c93ab8/erzsebetvarosiiskola.hu/web/images/2014/k3011.akir

×

Megjegyzés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2014/k3011.akirOktóber 16-án a 11. a osztály egy Budapesthez viszonylag közel eső vidéki nagyvárosba kirándult.

 

Egy órás vonatozás után érkeztünk meg Székesfehérvárra. A vasútállomástól fél órás sétát követően érkeztünk meg a belvárosba. Nagyon szép, felújított házak között a sétálóutcán jutottunk el a színházig. Barokk és klasszicista épültek, teraszok, szökőkutak között vezetett utunk. Majd fél 11-kor a Romkerthez mentünk, ahol már vártak ránk. Szakavatott vezető mutatta be Fehérvár középkori , Árpádok korabeli arculatát, valamint első királyunk szarkofágját. A romok is impozáns látványt nyújtottak, hatalmas lehetett az akkori bazilika. Szabadprogramot követően indultunk haza.Ezen a kiránduláson is jól éreztük magunkat.  

{gallery}k3011.akir{/gallery}