• Az egyeztetett felvételi jegyzék alapján a 2021-2022 tanév 9. évfolyamára felvett tanulók ITT tekinthető meg.
  • Bővebb információt ITT olvashat
  • Bővebb információt ITT olvashat.

Figyelmeztetés

JFolder: :fájlok: Az elérési út nem mappa. Elérési út: /data/c/f/cf207990-eea7-430d-8fd5-3c6168c93ab8/erzsebetvarosiiskola.hu/web/images/2014/k30neprajzimuzeum

Megjegyzés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2014/k30neprajzimuzeum

A Néprajzi Múzeum napja

Március 5-én két alsós osztály( 3.a, 4.a) a  Néprajzi Múzeumban járt.Olyan tárgyakat láthattunk, melyekről már sokat olvastunk a népmesékben.Képet kaptunk eleink életmódjáról, szokásairól.Szólásaink is megelevenedtek : láthattuk, mit jelent pl. csöbörből vödörbe esni, vagy milyen, ha valakinek kiteszik a szűrét.
{gallery}k30neprajzimuzeum{/gallery}